O nas

Trzygwiazdkowy Hotel Sukiennice mieści się w zabytkowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta, w którym w pierwszej połowie XX w. znajdowała się pierwsza na terenie Prus Zachodnich gorzelnia parowo-winna, której właścicielem był Dawid Lewin. Od 1919 roku działała tu znana w Europie firma Antoniego Kaźmierskiego Pomorska Gorzelnia Koniaków.

 

Walory historyczno-kulturowe i malownicze okolice stwarzają idealne miejsce do wypoczynku dla osób przebywających w podróży służbowej oraz wielbicieli aktywnego spędzania czasu. Oferujemy 18 funkcjonalnych pokoi 1, 2 i 3-osobowych w wersji standard i premium,  wyposażonych w TV oraz bezprzewodowy Internet. Do Państwa wyboru pozostawiamy pokoje z łazienką wyposażoną w wannę lub kabinę prysznicową.

 

Pokoje urządzone w klasycznym stylu, w jasnych neutralnych barwach pozwolą Państwu na udany i przyjemny pobyt. W cenie każdego pokoju wliczone jest śniadanie z regionalnymi specjałami które podajemy w formie bufetu w godzinach od 7.00 do 10.00.
W bliskiej odległości od hotelu, przy sąsiedniej ulicy Bankowej znajduje się płatny parking umożliwiający swobodne parkowanie samochodów osobowych jak i autokarów.

 

Hotel dysponuje również windą dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Ponadto oferujemy szeroki wachlarz usług medycznych. W obiekcie można skorzystać z rozbudowanej listy zabiegów z zakresu fizykoterapii oraz z komory hiperbarycznej i sauny. Nowoczesne Centrum Fizykoterapii i masażu leczniczego posiada gabinet wyposażony w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny. Niewątpliwie największym z naszych atutów jest miła i pomocna obsługa recepcji czuwająca nad Państwa bezpieczeństwem przez całą dobę.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i kończy się o 12:00 w dniu wyjazdu.

Serdecznie zapraszamy.